Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Przetarg

Dom, ul. Akacjowa

Akacjowa, Chmielno, pomorskie

  • 845 000 zł
  • 265,20 m²
  • 3 186,27 zł/m²

Dom, ul. Akacjowa

Akacjowa, Chmielno, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

Przetarg

845 000 zł

265,20 m²

3 186,27 zł/m²

Dom, ul. Akacjowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

845 000 zł 265,20 m² 3 186,27 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
585 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

585 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Tryb: przetarg
  • Cena wywoławcza: 845 000 zł
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 265,20 m², 5 pokoi; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2017
  • Działka: 585 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: AMK Portal sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9425/3186/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż

nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Chmielnie (województwo pomorskie) ul. Akacjowa 51, działka nr 762 o pow. 0,0585ha, dla której Sąd Rejonowy w Kartuzach, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę GD1R/00015338/9.

Nieruchomość zabudowana budynkiem jednorodzinnym, wolnostojącym o pow. użytkowej 265,2m2, (parter 134,9m2, piętro 130,3m2). Budynek podpiwniczony, z garażem w bryle budynku. (...)

Agent

Biuro syndyka (af0ad260bb)

58 302 39...

58 302 39 45

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro syndyka (af0ad260bb)